Czynnik ludzki

Technologia pozwala nam spełniać najwyższe normy w zakresie najważniejszych dla nas spraw: bezpieczeństwa, komfortu, pracy i efektywności. Gdy coś idzie nie tak, identyfikuje się "czynnik ludzki" jako element niepewności, jakkolwiek zaawansowany poziom osiągnęłaby technologia.

Wierzymy, że transport może być bardziej bezpieczny, efektywniejszy i mniej zanieczyszczać środowisko dzięki procedurom zarządzania ludźmi, które wdrażamy w naszych oddziałach.

Funkcją skutecznego managera jest zapewnienie zespołowi warunków do harmonijnego rozwoju i efektywnej pracy na rzecz ludzi, których potrzeby zobowiązujemy się spełniać. Nie byłoby to możliwe bez ciągłej, wnikliwej analizy otaczającego nas świata i stale zmieniających się potrzeb Klientów oraz bez uczenia się, jak świat wygląda dziś i w jaki sposób zmieni się jutro.

Ta wiedza pozwala nam być proaktywnym i dążyć do bycia zawsze o krok naprzód, zanim powstaną problemy w procesie organizacji przebiegu transportu towarów.

Każdego dnia dążymy do udoskonalenia naszych procedur zarządzania tak, aby z czynnika ludzkiego stworzyć przewagę proaktywności nad ustandaryzowanymi procedurami w spedycji.

Proaktywność - zespół Proaktywność - czynnik ludzki