Właściciel serwisu gromadzi i przetwarza dane o użytkownikach (w tym dane osobowe) w celu realizacji usług za pośrednictwem serwisu. Dane są przetwarzane zgodnie z prawem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przetwarzanie części danych może być powierzone innym partnerom.
Akceptuję
3M
Transport i spedycja
Marcel

Marcel

Spedytor międzynarodowy

Od dłuższego czasu realizuje się jako spedytor międzynarodowy, co sprawia mu wiele frajdy.

Jest zdania, że profesjonalizm jak i zainteresowanie potrzebami klienta to podstawa.

Dzięki rzetelności i ciągłemu doskonaleniu, uświadamia sobie co to jest marka premium.

W przerwie od pracy miłośnik aktywnych podróży po świecie, dającym nowe bodźce motywujące oraz poszerzające horyzonty.

ISO

ISO - International Organization for Standardization


ISO - czyli Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna, jest globalną organizacją pozarządową z siedzibą w Genewie (Szwajcaria). Zajmuje się określaniem standardów dla produktów, usług i systemów zarządzania, które odgrywają zasadniczą rolę w ułatwianiu prowadzenia handlu zagranicznego i międzynarodowej współpracy
(T. Borys, P. Rogala, 2020).
Transport

Transport całopojazdowy, kontenery LCL i FCL


W zakresie transportu całopojazdowego świadczymy usługi przewozu towarów, przewozy częściowe i całopojazdowe we wszystkich kierunkach (wszystkie kraje EUROPEJSKIE), przesyłki tranzytowe do krajów Europy Centralnej i Wschodniej (Kraje WNP i ROSJA), przewozy tranzytowe pomiędzy wszystkimi krajami europejskimi, głównie EU oraz IMPORT i EXPORT z/do POLSKI
Mateusz

Mateusz

Kierownik ds. logistyki

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. W firmie od 4 lat, prywatnie pasjonat motoryzacji i zapalony snowboardzista.

Jego specjalnością są transporty maszyn rolniczych - wyznaje zasadę, że nie ma takiego ładunku, którego nie da się przewieźć.

Jego motto życiowe to: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” i w myśl tej maksymy dąży do realizacji wszystkich powierzonych mu zadań.

Marta

Marta

Specjalista ds. finansów

Bogate, wieloletnie doświadczenie w branży bankowej.

Prywatnie aktywna mama, psycholożka, miłośniczka książek i muzyki.

Nasza misja

Nasze wartości i misja

Firma transportowo-spedycyjna 3M TRANS sp. z o.o. istnieje, by pomagać Klientom w całej Europie realizować sprzedaż. Jako firma transportowo-spedycyjna 3M TRANS wierzymy, że za sukcesem stoją nadrzędne wartości, najważniejsze z nich to:

  • maksymalna optymalizacja cen przy zachowaniu jakości
  • terminowość
  • zaangażowanie niezależnie od skali przedsięwzięcia
  • otwartość i elastyczność
  • wykorzystanie w procesie organizacji transportu najnowszych rozwiązań technologicznych, w tym optymalizujących koszty przewozu
  • wizjonerstwo w zakresie sposobów rozwiązywania potencjalnych i aktualnych problemów
  • proaktywność i stałe poszerzanie wiedzy i kompetencji zawodowych
  • umiejętność odpoczynku i przestrzegania przepisów czasu pracy
Lojalność

Lojalność


Relacje z ludźmi budują zarówno wnętrze jak i otoczenie firmy oraz wpływają na dynamikę zmian i rozwoju. To bezpośrednie zaufanie do swojego spedytora jest budulcem spokoju i pewności po dokonaniu zlecenia.
Ewelina

Ewelina

Kierownik działu administracji i finansów

Księgowa z wieloletnim doświadczeniem. Trzykrotna Mistrzyni Europy Środkowej w tańcu towarzyskim. Wykształcenie wyższe.

Prywatnie: pasjonatka wędkarstwa.

NEWS


16.06.2021

Przewoźnik uzyskał 80 000 zł odsetek za nieterminowe faktury.

Branża transportowa, choć bardzo rozwojowa boryka się z dużymi problemami z terminową płatnością za prawidłowo wykonane usługi. Ustawa o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych daje możliwość zdyscyplinowania zleceniodawców, którzy nie płacą w terminie. Niestety przewoźnicy rzadko korzystają z tych możliwości, a przedstawiony poniżej konkretny przykład firmy transportowej ze Śląska pokazuje, że warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań prawnych. 
więcej...


10.06.2021

Co ma wpływ na sprawną logistykę?

Efektywna logistyka to planowanie. Polega na zaopatrzeniu się w towary, magazynach i dostawie produktów do miejsca docelowego. Celem planowania jest uzyskanie maksymalnej pracy w jak najkrótszym czasie, a także dążenie do maksymalizacji zysków. Dobry kierownik ds. logistyki zadba zatem o planowanie z dużym wyprzedzeniem, aby wyeliminować wszelkie opóźnienia w łańcuchu dostaw. Więcej...


25.05.2021

Daimler Trucks stawia na wodorowe ogniwa. Pierwsze testy prototypu ciężarówki już trwają

Zostały rozpoczęte testy pojazdu ciężarowego z napędem na ogniwa paliwowe. Pierwsze auta seryjne mają trafić do klientów już w 2027 roku. 
więcej...

3M

Serwisy społecznościowe