__Właściciel serwisu gromadzi i przetwarza dane o użytkownikach (w tym dane osobowe) w celu realizacji usług za pośrednictwem serwisu. Dane są przetwarzane zgodnie z prawem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przetwarzanie części danych może być powierzone innym partnerom.
__Akceptuję
3M
__Transport i spedycja

Marcel

__Spedytor międzynarodowy

__

Od dłuższego czasu realizuje się jako spedytor międzynarodowy, co sprawia mu wiele frajdy.

Jest zdania, że profesjonalizm jak i zainteresowanie potrzebami klienta to podstawa.

Dzięki rzetelności i ciągłemu doskonaleniu, uświadamia sobie co to jest marka premium.

W przerwie od pracy miłośnik aktywnych podróży po świecie, dającym nowe bodźce motywujące oraz poszerzające horyzonty.

ISO

__ISO - International Organization for Standardization


__ISO - czyli Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna, jest globalną organizacją pozarządową z siedzibą w Genewie (Szwajcaria). Zajmuje się określaniem standardów dla produktów, usług i systemów zarządzania, które odgrywają zasadniczą rolę w ułatwianiu prowadzenia handlu zagranicznego i międzynarodowej współpracy
(T. Borys, P. Rogala, 2020).
Transport

__Transport całopojazdowy, kontenery LCL i FCL


__W zakresie transportu całopojazdowego świadczymy usługi przewozu towarów, przewozy częściowe i całopojazdowe we wszystkich kierunkach (wszystkie kraje EUROPEJSKIE), przesyłki tranzytowe do krajów Europy Centralnej i Wschodniej (Kraje WNP i ROSJA), przewozy tranzytowe pomiędzy wszystkimi krajami europejskimi, głównie EU oraz IMPORT i EXPORT z/do POLSKI

Mateusz

__Kierownik ds. logistyki

__

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. W firmie od 4 lat, prywatnie pasjonat motoryzacji i zapalony snowboardzista.

Jego specjalnością są transporty maszyn rolniczych - wyznaje zasadę, że nie ma takiego ładunku, którego nie da się przewieźć.

Jego motto życiowe to: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” i w myśl tej maksymy dąży do realizacji wszystkich powierzonych mu zadań.

Marta

__Specjalista ds. finansów

__

Bogate, wieloletnie doświadczenie w branży bankowej.

Prywatnie aktywna mama, psycholożka, miłośniczka książek i muzyki.

__Nasza misja

__Nasze wartości i misja

__Firma transportowo-spedycyjna 3M TRANS sp. z o.o. istnieje, by pomagać Klientom w całej Europie realizować sprzedaż. Jako firma transportowo-spedycyjna 3M TRANS wierzymy, że za sukcesem stoją nadrzędne wartości, najważniejsze z nich to:

  • __maksymalna optymalizacja cen przy zachowaniu jakości
  • __terminowość
  • __zaangażowanie niezależnie od skali przedsięwzięcia
  • __otwartość i elastyczność
  • __wykorzystanie w procesie organizacji transportu najnowszych rozwiązań technologicznych, w tym optymalizujących koszty przewozu
  • __wizjonerstwo w zakresie sposobów rozwiązywania potencjalnych i aktualnych problemów
  • __proaktywność i stałe poszerzanie wiedzy i kompetencji zawodowych
  • __umiejętność odpoczynku i przestrzegania przepisów czasu pracy
__Lojalność

__Lojalność


__Relacje z ludźmi budują zarówno wnętrze jak i otoczenie firmy oraz wpływają na dynamikę zmian i rozwoju. To bezpośrednie zaufanie do swojego spedytora jest budulcem spokoju i pewności po dokonaniu zlecenia.

Ewelina

__Kierownik działu administracji i finansów

__Księgowa z wieloletnim doświadczeniem. Trzykrotna Mistrzyni Europy Środkowej w tańcu towarzyskim. Wykształcenie wyższe.

Prywatnie: pasjonatka wędkarstwa.

__NEWS


22.03.2021

Czy pandemia wpłynęła negatywnie na branżę transportową

Generalna Dyrekcja opublikowała kolejną porcję danych dotyczących ruchu transportu ciężkiego na terenie Polski. Dzięki porównaniu ich z poprzednimi okresami możemy wysunąć zaskakujące wnioski. Czy rzeczywiście transport oberwał najmocniej? więcej...


10.03.2021

Nowa strona internetowa 3mtrans.pl

Idąc z duchem czasu wdrożyliśmy nowoczesny layout oraz content nowej strony 3mtrans.pl na urządzenia stacjonarne oraz mobilne. Funkcjonalność umożliwia przejrzystą prezentację zespołu, danych kontaktowych oraz misji i zadań firmy. Uzupełnieniem są odnośniki do portalu firmowego oferującego elektroniczny panel klienta z obiegiem dokumentów: partner.3mtrans.pl oraz profili w naszych social mediach.

3M

__Serwisy społecznościowe